Connect with us
akop i sylwia szostak rozstali się
Źródło: Instagram @akopszostsak

Fit Polska

Sylwia i Akop Szostak rozstali się po blisko 10 latach małżeństwa

29 marca 2024 roku przyniósł zaskakujące wieści dla fanów jednej z najbardziej znanych par polskiego fitnessu – Sylwii i Akopa Szostaków. Po prawie dekadzie wspólnego życia, małżeństwo ogłosiło swoje rozstanie, zaskakując swoich obserwatorów głęboko osobistym oświadczeniem na Instagramie.

Koniec pewnego rozdziału

Sylwia i Akop Szostakowie, para uznawana za wzór do naśladowania w środowisku fitness w Polsce, zawsze otwarcie dzieliła się swoim życiem z fanami. Od romantycznych zdjęć po porady dotyczące budowania silnej relacji – ich obecność w mediach społecznościowych była dla wielu inspiracją. Jednakże, ich ostatni post z 29 marca, około godziny 11:00, zmienił dotychczasowy obraz.

Wspólnie ogłosili, że po latach prób, terapii i starań o zachowanie harmonii w związku, podjęli decyzję o rozstaniu. Podkreślili, że nie jest to impulsywna decyzja ani żart. Mimo tej zmiany, zapewnili o zachowaniu wzajemnego szacunku i dalszym wspólnym prowadzeniu biznesu.

Wiadomość na Instagramie

“Chcemy się podzielić się z Wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą.

To nie jest żart, ani nagła decyzja podjęta pod wpływem mojej (Sylwii) ostatniej nieobecności – zdecydowaliśmy się na rozstanie.

Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali.”

Reakcje społeczności

Reakcje na ich post były natychmiastowe. Wiele komentarzy wyrażało szok i niedowierzanie, a zarazem podkreślało rozdźwięk między obrazem życia tworzonym na Instagramie a rzeczywistością.

Szczególnie po filmie, jaki Akop Szostak opublikował kilka dni wcześniej, chwaląc się tatuażem z wizerunkiem żony – gestem wydawałoby się potwierdzającym ich bliskość.

Przyszłość biznesu i relacji

Mimo prywatnej decyzji, para zadeklarowała dalsze prowadzenie wspólnego biznesu. Ich oświadczenie podkreśla zamiar unikania publicznych dyskusji i konfliktów, co sugeruje profesjonalne podejście do zaistniałej sytuacji.

Ich historia pokazuje, jak nieprzewidywalne może być życie, nawet dla tych, którzy wydają się żyć w idealnej harmonii.

Podsumowanie

Rozstanie Sylwii i Akopa Szostaków jest przypomnieniem, że za pośrednictwem mediów społecznościowych często widzimy tylko wyselekcjonowane fragmenty czyichś życiowych historii.

Ich decyzja o podzieleniu się tak osobistą zmianą z fanami, mimo bólu i trudności, świadczy o dużej odwadze i szacunku do osób, które ich wspierały przez lata. Jak pokazuje ta historia, życie często pisze scenariusze, których nie sposób przewidzieć, a autentyczność i szczerość w relacjach z innymi pozostają bezcenne.

5/5 - (głosów: 3)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

To Top