Connect with us
Mariusz Pudzianowski, kobeta, żona, dziewczyna 2023

Fit Polska

Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę, kobietę, dziewczynę info 2023

Mariusz Pudzianowski to znany na całym świecie zawodnik MMA oraz strongman, który 5-cio krotnie zdobył tytuł mistrza świata. Jego imponująca sylwetka, umiejętności oraz osiągnięcia sportowe przyciągają uwagę fanów z całego świata.

Ze względu na jego ogromną popularność, wiele osób zastanawia się, czy Mariusz Pudzianowski ma żonę, dziewczynę, czy jest w związku z jakąś kobietą? W tym artykule postaramy się rzucić światło na tę kwestię oraz przybliżyć fakty dotyczące życia osobistego Mariusza Pudzianowskiego.

Na początku warto zaznaczyć, że Mariusz Pudzianowski jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o ujawnianie swojego życia osobistego i bez wątpieni ma do tego pełne prawo 🙂

Pudzian kobieta, dziewczyna, żona?

Najnowszy wywiad Mariusza Pudzianowskiego miał miejsce z Kubą Midelem 19 Marca 2023 roku, w bardzo łatwy sposób można wywnioskować z tego wideo, czy aktualnie Mariusz Pudzianowski ma dziewczynę?

Kuba zapytał Pudziana “o co aktualnie walczy?”

Odpowiedź w poniższym wideo – (23:46 minuta) – odtwarzacz nastawiony na wypowiedź.

Pudzianowski walczy aktualnie o spokój!

“Ja nic więcej od życia nie chcę, Nie chcę pieniędzy, nie chcę sławy, nie chcę nic, ja tylko chcę żyć spokojnie. Wracać do domu, wstać sobie rano, pobiegać pół godzinki, 10 minut ciężarków, rozruchu tak zwanego, iść na 8 godzin do pracy, wrócić do domu i mieć święty spokój”

“Mogę być sobie z kimś… Jak będzie spokojnie, mogę być 10, 15, 20 lat, jeżeli mam żyć tak, że wrócę do domu i mam mieć ciągle kocioł jakiś to ja takiego życia nie chcę.”

Wnioski są proste, aktualnie Mariusz Pudzianowski prawdopodobnie nie ma kobiety, jednak gdyby znalazła się taka, z którą mógłby żyć w zgodzie i spokoju, mogłoby urodzić się z tego głębsze uczucie.

Pudzian z rodzicami o kobietach

Jeden z pierwszych wywiadów Pudziana 🙂

Jakiś czas temu Pudzianowski odpowiedział żartobliwie na komentarz dotyczących kobiet na swoim Instagramie jednemu ze swoich fanów:

„Panie Mariuszu, Ty się bierz za jakąś kobite. Trening ja ta lala :D”

Na co Pudzian odpisał:

„a Ty myślisz że kto w domu czeka????kot jak u Pana K u mnie w domu czeka zdrowa kobita;))))),nie wszystko jest na pokaz a na pewno moje życie priv.”

Pudzianowski kobieta, żona, dziewczyna

W sieci bardzo często pojawiają się plotki na temat życia osobistego Mariusza, należy traktować je z ostrożnością i szacunkiem dla prywatności sportowca.

Bardzo lubimy Pana Mariusza Pudzianowskiego, dlatego z całego serca życzymy mu dużo zdrowia i spokoju!

5/5 - (głosów: 8)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

Najpopularniejsze

Nasi partnerzy

siłownia

To Top