Connect with us
finał ninja warrior 7 polska

Fit Polska

FINAŁ: Ninja Warrior Polska 7 *wideo* – Jan Tatarowicz i Góra Midoriyama

Minął właśnie siódmy finał polskiej edycji programu Ninja Warrior Polska. Podczas trudów pokonywania torów, nie brakowało silnych emocji. Co więcej, po raz pierwszy w historii dwóch zawodników ukończyło ekstremalnie trudny tor finałowy, co oznacza, że widzowie mieli okazję zobaczyć, jak zostaje zdobyta Góra Midoryiama. Czy ktoś zdołał wspiąć się na szczyt swoich możliwości i ukończyć ten wyczyn w 25 sekund?

Warto przypomnieć, że dotychczas tylko jeden uczestnik w historii polskiej edycji programu Ninja Warrior Polska miał szansę zdobycia Góry Midoryiama. Był to Igor Fojcik, który stanął do walki z górą podczas czwartej edycji programu. Niestety, zabrakło mu kilku sekund, by cieszyć się z tytułu Ninja Warrior Polska i 150 000 złotych. Czy tym razem ktoś zdołał dokonać niemożliwego i zdobyć Górę Midoryiama?

*WIDEO* Finał Ninja Warrior Polska 7 – Jan Tatarowicz

Mimo prób, w tym sezonie nikt nie zdołał zdobyć Góry Midoryiama, jednak Janowi Tatarowiczowi zabrakło niewiele ponad pół sekundy. Katarzyna Jonczyk otrzymała tytuł Last Woman Standing, natomiast Jan Tatarowicz został uhonorowany tytułem Last Man Standing oraz nagrodą pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych. Zobacz jego zmagania z Górą Midoryiama!

Co to jest Góra Midoriyama?

Góra Midoriyama jest mitycznym miejscem, które pojawia się w japońskim programie telewizyjnym, znanym jako “Ninja Warrior”. Stanowi ona finałowy etap, który muszą pokonać najlepsi zawodnicy, przemierzając serię niezwykle trudnych przeszkód. Zdobycie Góry Midoriyama stało się symbolem wytrwałości, determinacji i siły ducha dla fanów programu na całym świecie w tym w Polsce.

5/5 - (głosów: 1)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

To Top