Connect with us
owca wk michał owczarzak wyciskanie 200 kilogramów na klatkę

Fit Polska

Owca WK wyciskanie na klatkę 200 kg naturalnie

Owca WK to jeden z członków ekipy Warszawski Koks, Michał Owczarzak wykazał się fenomenalną siłą wycisnął na klatkę 200 kilogramów, naturalnie, bez stosowania środków dopingujących. Osiągnięcie takiego wyniku zajęło mu 10 lat, Owca pokazał, że limity są tylko w głowie oraz że należy podążać za swoimi marzeniami, a te z pewnością wcześniej czy później zostaną spełnione 🙂

Jeśli chodzi o rekord w wyciskaniu na klatkę piersiową, to warto zauważyć, że osiągnięcie 200 kilogramów naturalnie jest bardzo imponujące i wymaga nie tylko ogromnej siły, ale także odpowiedniego przygotowania i techniki. Takie osiągnięcie można porównać do osiągnięcia mistrzostwa świata w danej dyscyplinie sportowej.

Zobacz także, rekord Michała w martwym ciągu – https://gymi.pl/owca-wk-martwy-ciag-300-kg-wideo/

Michał Owczarzak wyciskanie na klatkę 200 kilogramów

Warto zaznaczyć, że Owca w dniu bicia rekordu, ważył 110 kilogramów, co z pewnością ułatwiło mu osiągnięcie takiego wyniku. Ława jest bezlitosna i każdy kilogram wagi mniej, automatycznie odbije się na wyniku na ławce. Nie mniej jednak, 200 kilogramów na klatkę to imponujący wynik!

Oto komentarz samego Owcy WK:

“200 kg na ławie naturalnie😍Chyba najważniejszy rekord, 10 lat temu nie wierzyłem 😤🐗🦾. Wrażliwych przepraszam za język – niestety to jest sport, każdemu natchnienie przychodzi inaczej.”

Serdecznie gratulujemy dziku!

Wyciskanie na klatkę Ponczek vs Owca 9 lat temu

Tak wyglądało to 9 lat temu 😀 …

5/5 - (głosów: 5)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

To Top