Connect with us
Mariusz Pudzianowski Ninja Warrior 2023

Rozrywka

Mariusz Pudzianowski na torze Ninja Warrior Polska 2023 WIDEO

Stało się, Mariusz Pudzianowski wystąpił na torze eliminacyjnym Ninja Warrior Polska 2023! Pudzian to osoba o ogromnej sile fizycznej, co z pewnością daje mu pewne zalety na torze Ninja Warrior. Jego umiejętności siłowe pomogą mu na niektórych przeszkodach.

Jednakże, dobre wyniki na tym torze wymagają nie tylko siły, ale również ogromnych umiejętności, zwinności, precyzji i koordynacji ruchowej, z którymi Mariusz może mieć małe problemy przy swojej wadze około 120 kilogramów.

Wady Pudzianowskiego na torze Ninja Warrior to przede wszystkim masywna budowa ciała, która może wpłynąć negatywnie na jego zwinność, koordynację i szybkość. Przeszkody wymagające szybkich i płynnych ruchów, takie jak przeskoki na nierównej powierzchni, mogą być dla niego trudne. Jego ciężka budowa ciała może powodować, że trudniej będzie mu utrzymać równowagę na wąskich belkach.

Mariusz Pudzianowski Ninja Warrior 2023 WIDEO

Co tu dużo mówić, to trzeba zobaczyć. Oto wideo z udziałem Mariusza Pudzianowskiego Ninja Warrior Polska 2023! Sprawdź jak mu poszło 🙂

Mariusz Pudzianowski od samego początku miał świadomość, że będzie ciężko, sam powiedział, że jeżeli uda mu się przejść ten tor to będzie nie lada wyczyn. To fakt 120 kilogramów to nie jest najlepszy materiał na Ninja.

Pierwsza przeszkoda to bieg parkurowca, tą przeszkodę Pudzian pokonał bez problemów. Drugą przeszkodą był wiszący stożek, przeszkoda zaliczona, nie mogło być inaczej, silny chwyt to z pewnością atut Mariusza. Trzecia przeszkoda to obrotowe rolki, po których zawodnik musi przebiec i nie wpaść do wody. Niestety ostatnia rolka okazała się zbyt szybka dla Pudziana a ten wpadł prosto do wody.

Mariusz nie stracił jednak animuszu i z uśmiechem na twarzy stwierdził “obróciła się troszeczkę za szybko jedna, a miało być tak pięknie.”

Bardzo szkoda, że nie mogliśmy zobaczyć możliwości Pudzianowskiego na wiszących przeszkodach, ale cóż może innym razem! 🙂

Zachęcamy do komentowania tego wydarzenia, jak oceniasz występ Pudziana w Ninja Warrior?

5/5 - (głosów: 3)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

To Top