Connect with us
krzysztof radzikowski żona dziecko partnerka
źródło: instagram.com/krzysztofradzikowski/

strongman

Jak wyglądają dzieci i dziewczyna Krzysztofa Radzikowskiego?

Krzysztof Radzikowski, polski strongman, po raz pierwszy ojcem został w 2021 roku, kiedy to wraz z partnerką Michaliną Pyszkiewicz powitali na świecie syna Antoniego. Para podzieliła się tą radosną nowiną na swoich profilach społecznościowych, w tym na Instagramie, gdzie Krzysztof opublikował zdjęcie USG jeszcze przed narodzinami syna​​​​. W grudniu 2023 roku, Krzysztof Radzikowski ponownie ogłosił, że zostanie ojcem, tym razem ujawniając, że para spodziewa się córeczki, wybrano już nawet imię “Hania”.

Prywatnie, Krzysztof jest związany z Michaliną Pyszkiewicz, a ich wspólna pasja do sportu często pojawia się na ich profilach społecznościowych. Para chętnie dzieli się zdjęciami ze wspólnych treningów. Radzikowski, znany z występów w programie “Gogglebox. Przed Telewizorem”, poza karierą w strongmanie i telewizji, pracował również jako nauczyciel wychowania fizycznego​​.

Kilka słów o Krzysztofie Radzikowskim

Krzysztof Radzikowski to znany polski strongman, który zyskał rozgłos dzięki swoim osiągnięciom w zawodach siłowych. Urodzony w 1981 roku w Głownie, z wykształcenia jest technikiem samochodowym oraz absolwentem wychowania fizycznego na Uniwersytecie Łódzkim. Swoją karierę sportową rozpoczął od zawodów strongman w 2006 roku, szybko zdobywając uznanie dzięki wybitnym wynikom. Pod okiem trenera Mariusza Pudzianowskiego, dwukrotnie został wicemistrzem Polski, wicemistrzem Europy, wicemistrzem Europy w wyciskaniu belki oraz mistrzem świata federacji World Strongman Federation​​.

Po zakończeniu kariery w zawodach siłowych, Radzikowski nie zaprzestał aktywności sportowej. Przeszedł metamorfozę swojego wyglądu, tracąc ponad 30 kg, decydując się na start w walkach w federacji Fama MMA, gdzie debiutował w walce z Piotrem Piechowiakiem​​. Poza sportem, Krzysztof Radzikowski jest również rozpoznawalny z ekranu telewizyjnego, dzięki udziałowi w programie “Gogglebox. Przed Telewizorem”, gdzie wraz z innymi uczestnikami komentuje różne programy telewizyjne​​.

Prywatnie, Krzysztof Radzikowski jest związany z Michaliną Pyszkiewicz, z którą ma syna Antoniego, spodziewa się również kolejnego dziecka – córeczki​​. Radzikowski chroni swoje życie prywatne, jednak przez lata stał się bardziej otwarty na dzielenie się swoim życiem z fanami poprzez media społecznościowe, publikując zdjęcia i informacje dotyczące jego rodziny oraz pasji.

żona krzysztofa radzikowskiego
źródło: instagram.com/krzysztofradzikowski/

5/5 - (głosów: 6)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w strongman

To Top