Connect with us
odzież dla kulturystów, odzież kulturystyczna

Fit Polska

Perfekcyjna odzież kulturystyczna – wywiad z właścicielem marki Aries

Witajcie! Dzisiaj przeprowadzimy wywiad z właścicielem marki z odzieżą dla kulturystów – Kubą Kluczkiem. Marka Aries zyskała ogromną popularność wśród osób zainteresowanych kulturystyką, a także sportowców, którzy chcą podkreślić swoją sylwetkę.

logo aries

Jestem pewien, że nasz rozmówca podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem marki Aries oraz opowie nam o trendach w odzieży dla sportowców.

Bez zbędnego gadania, zapraszam do wywiadu!

aries shirts właściciel sklepu z odzieżą dla kulturystów
Właściciel sklepu z odzieżą dla kulturystów

1. Jakie były Twoje motywacje i inspiracje do założenia firmy z odzieża dla kulturystów?

Jak wiele osób ćwiczących miałem problem z dopasowaniem koszuli, postanowiłem rozwiązać ten problem i ułatwić osobą trenującym zakupy.

2. Jakie rodzaje odzieży dla kulturystów oferujesz w swojej firmie?

Na dzień dzisiejszy w ofercie posiadamy: koszule, spodnie, koszulki, paski i buty. W niedalekiej przyszłości wprowadzimy także marynarki.

3. Jakie materiały używasz do produkcji swoich produktów i dlaczego?

Do produkcji linii dla sportowców używamy tylko i wyłącznie wysokogatunkowych rozciągliwych materialów, które są dodatkowo poddawane stabilizacji aby się nie kurczyły po praniu.

4. Jakie czynniki wpłynęły na wybór Twojego docelowego rynku i klienteli?

Sam jestem osoba trenująca i tak jak wielu miałem problem z zakupem eleganckich ubrań.

5. Jakie są Twoje plany na przyszłość dla Twojej firmy z odzieżą dla kulturystów?

Najbliższym planem jest oczywiście poszerzanie asortymentu oraz wyjście na rynki zagraniczne, już zaczęliśmy swoje działania w Niemczech.

6. W jaki sposób dbasz o jakość swoich produktów i jakie masz standardy jakościowe?

Materiały są poddawane testom kiedyś na profilu zademonstruje jak sprawdzić ilość bawełny poprzez palenie tkaniny, muszą posiadać badania laboratoryjne. Dodatkowo osobiście doglądam produkcje.

Zdjęcie z wnętrza sklepu Aries

7. Jakie czynniki wyróżniają Twoja firmę z odzieżą dla kulturystów na rynku?

Co nas wyróżnia ? Myślę że przede wszystkim to ze jesteśmy pionierami na rynku polskim i to ze zaufało nam wiele czołowych polskich kulturystów. A nawet sam Kevin Levrone napisał do nas że bardzo podoba się nasza działalność i trzyma za nas kciuki. Dziś można zobaczyć Kevina na różnego rodzaju targach bądź wystąpieniach w naszych produktach.

8. Jakie były Twoje największe wyzwania przy prowadzeniu tej firmy i jak sobie z nimi radziłeś?

Największym wyzwaniem było skonstruowanie szablonu tzn. projektu koszuli. Proces projektowania trwał łącznie rok, w którym brało udział kilka osób. Następnym wyzwaniem było znalezienie kompetentnego zakładu produkcyjnego. Projekt nie należy do łatwych a dodatkowo elastyczne tkaniny sprawiają dla produkcji nie lada wyzwanie.

9. Czy wiesz, jakie trendy pojawiają się obecnie w świecie odzieży dla kulturystów i jak zamierzasz się dostosować do nich?

Staram się słuchać swoich klientów i w konsultacji z nimi zaczynamy nowe projekty. Niedługo będziemy organizować eleganckie spotkania na których będziemy mieli okazje lepiej się poznać i wysłuchać każdej sugestii zainteresowanych marką osób.

10. Jaki jest Twój najlepszy produkt i dlaczego?

Flagowymi produktami są koszule typu twill, które są doceniane przez klientów za oryginalna strukturę tkaniny, rozciągliwość oraz komfort użytkowania. Wymienione koszule można zobaczyć w kilku wielkich produkcjach filmowych, o których nie mogę publicznie wspomnieć.

biała koszula dla kulturystów typu twill
Biała koszula typu “twill”

Dziękuję bardzo za udział w wywiadzie! Było to niezwykle interesujące spotkanie. Twoje doświadczenie w prowadzeniu marki z odzieżą dla sportowców jest nieocenione. Dowiedzieliśmy się wiele o tym, jakie trendy panują wśród osób aktywnie uprawiających sport oraz jak ważny jest dla nich odpowiednio skrojony ubiór. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać Twoją perspektywę na temat odzieży sportowej i życzymy Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu marki!

© Wywiad z Aries Shirts – 2023 – gymi.pl

4.7/5 - (głosów: 36)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

To Top