Connect with us
Michał Karmowski w szpitalu, kontuzja 2023
Źródło Instagram: @michalkarmowski

Fit Polska

Michał Karmowski wylądował w szpitalu, co się stało?

Michał Karmowski wylądował w szpitalu, jedna z najpopularniejszych gwiazd kulturystyki w Polsce, opublikowała wczoraj wpisy oraz relacje na Facebooku i Instagramie, w których dzieli się przykrą wiadomością. Wszystko wskazuje na to, że doznał poważnej kontuzji, bądź niespodziewanie organizm odmówił posłuszeństwa. Wszyscy fani Michała Karmowskiego zadają sobie pytanie, co się stało?


“Przez jakiś czas będę wyłączony od zadań fizycznych dlatego jeszcze bardziej skupię się na rozwoju osobistym, pisaniu dla Was merytorycznych artykułów, nauce angielskiego i rozpisek diet”.

— Michał Karmowski – Facebook

Michał od razu otrzymał ogromną ilość wsparcia od swoich wiernych fanów i przyjaciół, za co serdecznie podziękował w swoich relacjach, jest to na pewno ogromne wsparcie dla niego w tych ciężkich chwilach.

Michał Karmowski w szpitalu

Michał Karmowski jest podłączony do jakiejś aparatury, widać że jest lekko zmartwiony, jednak mimo wszystko stara się zachować dobry stan ducha i myśli pozytywnie o tym co się wydarzyło.


“Życie jest nieprzewidywalne i często wystawia mnie na próby, ale tylko po to abym był coraz silniejszy i coraz bardziej świadomy pewnych rzeczy”. – napisał w relacji.


“Wczoraj zamknąłem pewien etap swojego życia, który kochałem tak samo jak kiedyś startowanie w zawodach, ale przede mną nowy i być może jeszcze lepszy… Przynajmniej bardzo w to wierzę i zrobię wszystko aby tak było! Bo jak nie ja to kto?”

Po tych słowach można domyślać się, że kontuzja jest dość ciężka… Miejmy nadzieję, że Michał nie kończy całkowicie przygody z żelastwem i jego stan zdrowia nie jest na tyle poważny, że będzie musiał całkowicie zamknąć ten etap w życiu. Byłaby to ogromna strata dla kulturystyki w Polsce.

Do tej pory Michał Karmowski nie wyjawił z jakiej przyczyny trafił do szpitala. Internauci domyślają się jednak w komentarzach, że prawdopodobnie może być to kontuzja kręgosłupa bądź problemy z sercem? Jeżeli Michał opublikuje oficjalnie czego dotyczy kontuzja z pewnością przekażemy tą informację.

Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak życzyć dużo zdrowia i liczyć na to, że kontuzja nie jest taka ciężka na jaką wygląda. Michał jesteśmy z Tobą, jesteś wojownikiem z pewnością szybko się wyliżesz!

Najnowsze wieści o stanie zdrowia Michała

Źródło: Instagram @michalkarmowski
  • 04.01.2023 godzina 07:00 – Michał Karmowski w najnowszej relacji informuje fanów, że spał zaledwie 2-2,5 godziny, jest na czczo i czeka na zabieg w znieczuleniu miejscowym. Długość snu przed zabiegiem regulował z premedytacją, ponieważ woli iść spać po zabiegu, żeby szybciej zleciał mu czas. Zdrowia!

4.7/5 - (głosów: 14)
1 Komentarz

1 Komentarz

  1. GYMI

    GYMI

    2023-01-04 at 11:32

    Zdrowia Michał!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fit Polska

To Top