Connect with us
walka Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka na KSW

Rozrywka

Zaskakująca walka Pudzianowski vs Szpilka na KSW już w tym roku

Federacja sztuk walki KSW lubi zaskakiwać i tak stało się i tym razem. Wiele osób bardzo często wspominało, że chciałoby zobaczyć starcie tych dwóch Panów, ich marzenie zostanie spełnione. Walka Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka została potwierdzona. Słynny “szpila” potwierdził to w programie “klatka po klatce” – “Nie chciałbym za dużo rozwodzić się na temat samej walki, ale tak, potwierdzam. Mariusz będzie dla mnie wielkim wyzwaniem sportowym”.

Artur Szpilka przeszedł operację kręgosłupa i wyznał, że jeżeli będzie w pełni sił, chciałby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim koło Maja/Czerwca 2023 roku. Na odpowiedź, nie musiał długo czekać, Mariusz Pudzianowski dodał wpis na Instagramie, w którym wstawił zestawienie obu Panów wraz z “emotką” kciuka złączonego z palcem wskazującym, co z pewnością oznacza przyjęcie wyzwania.

@Pudzianofficial

Artur Szpilka wygrał swoje dwie ostatnie walki przez TKO, jedną z Denisem Załęckim drugą z Serhiim Radchenko. Pudzian co prawda przegrał swoją ostatnią walkę z legendą KSW – Mamedem Khalidovem, przed tym jego seria zwycięstw wynosiła 5 wygranych walk z rzędu (Michał Materla, Serigne Ousmane Dia, Łukasz Jurkowski, Nikola Milanovic, Erko Jun).

Mariusz Pudzianowski z pewnością posiada większe doświadczenie w MMA oraz zdecydowaną przewagę wagową. Atutem Szpilki może być wiek, Pudzian jest starszy od Szpilki o 12 lat, Artur jest też wyższy o 7 centymetrów, posiada również większy zasięg ramion, co w walce w stójce może mieć dość duże znaczenie.

Pudzianowski vs Szpilka z humorem

Mariusz i Artur zaczynają promować swoją walkę, atmosferę nakręcają z humorem, widać że darzą się sympatią i nie mogą doczekać się swojego starcia.

Artur podczas spaceru z psami, wołał “Mariusz, Mariusz, Mariusz”. Pudzian w odpowiedzi opublikował na swoim Facebooku wideo “Już biegnę Arturkuuu”, zobaczcie sami wideo poniżej 🙂

Jak typujecie, kto wygra? Pudzian czy Szpilka ?! – Piszcie w komentarzach.

2.5/5 - (głosów: 313)
Kliknij i skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Najpopularniejsze

Nasi partnerzy

siłownia

To Top